Budowa stron w Radomiu

Ostatnimi czasy nieco zatarło się pojęcie projektant stron internetowych. Kiedyś oznaczało osobę odpowiedzialną na wygląd i grafikę na stronie. Dziś jest utożsamiane z web developerem. Taka równoważność jest w pewnych przypadkach słuszna. Z technicznego punktu widzenia budowa stron, to jedynie programowanie, jednak tutaj chodzi o sytuację, w której programista jest jednocześnie grafikiem. W takim wypadku projektant stron internetowych musi znać podstawowe języki programowania (html, css, php, mysql), potrafi obsługiwać programy graficzne (gimp, fotoshop) oraz posiada wiedzę o usability stron internetowych

 

Osoba, która jest w stanie od początku do końca samodzielnie zbudować stronę internetową najczęściej pracuje już na własny rachunek. Potrafi wykonać wszystkie zadania samodzielnie, więc nie musi delegować elementów swojej pracy innym osobom.

 

Jednak rzadko się zdarza, że taki kompleksowy projektant stron internetowych jest w stanie wykonać na najwyższym poziomie wszystkie etapy projektu. Ciężko jest być znawcą od wszystkiego. Jak to się popularnie mówi: Jak ktoś zna się na wszystkim, to nie zna się na niczym.

 

Budową stron w Radomiu zajmuje się kilka agencji i kilku wolnych strzelców, więc można wybrać pomiędzy wspomnianymi projektantami a agencjami.