Reklamy w Internecie

 

W Polsce, informacji o produktach i usługach poszukuje w Internecie aż 12 000 000 osób – 80% wszystkich użytkowników Internetu. 90% z nich przegląda tylko dwie pierwsze strony z rezultatami wyszukiwania dla danej frazy.

Jeżeli Twojej witryny nie ma w pierwszej 10-tce rezultatów wyszukiwania dla frazy, którą wpisują do wyszukiwarki Twoi potencjalni klienci – Twoja witryna może nie zostać przez nich odnaleziona.

Nie musisz spokojnie patrzeć jak Twoi potencjalni klienci wybierają konkurencję, której stronę łatwiej znaleźć.

 

 

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to szereg działań zmierzających do zapewniania wysokich pozycji strony WWW wyszukiwarkach dla wybranych słów kluczowych. Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu wypromowanie witryny w wyszukiwarkach, to też jedna z najskuteczniejszych form reklamy, lecz często efekty pojawiają się dopiero po miesiącu (czasem nawet i dłużej) lecz przy takiej formie reklamy klient nie płaci za każdorazowe wejście potencjalnego klienta na swoją stronę, ustalany jest miesięczny abonament rozliczany za efekty.

Pozycjonowanie obejmuje głownie wyszukiwarkę Google jak i również strony które korzystają z silnika Google m.in. wp.pl i onet.pl.

 

Adwords/Linki Sponsorowane

Drugą formą reklamy są linki sponsorowane/adwords, ta reklama jest podobna do pozycjonowania z tym że ukazuje się już po paru dniach i płaci się za każdorazowe wejście potencjalnego klienta na swoją stronę.

Dobrym wyborem jest zainwestowanie pewnej sumy pieniędzy na adwords po to aby być od razu widocznym w internecie i jednocześnie stronę pozycjonować, i kiedy już będzie wypozycjonowana przestać inwestować w adwords.

Adwords/Linki Sponsorowane obejmuje głownie wyszukiwarkę Google jak i również strony które korzystają z silnika Google m.in. wp.pl i onet.pl.

 

Remarketing

Ta forma reklamy polega na wyświetlaniu reklam graficznych w na różnych stronach internetowych potencjalnemu klientowi który już odwiedził naszą stronę. Przypomina to klinowi o stronie na której już był i skłania go aby na nią wrócił oraz dobrze buduje wizerunek marki.

Remarketing obejmuje wszystkie strony które współpracują z Google (serwisy z wiadomościami, blogi itp) tych stron jest baaardzo dużo w internecie.

 

 

W dzisiejszych czasach osoba szukająca usługi lub produktu skorzysta w pierwszej kolejności z wyszukiwarki. Polski rynek wyszukiwarek zdominowany jest przez Google dlatego nasze działania skupiamy na tej wyszukiwarce.

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach żadna firma nie może sobie pozwolić na internetowy niebyt. Dzięki naszym działaniom Twoja strona WWW dla wybranych słów kluczowych związanych z ofertą będzie pojawiała się na pierwszej stronie wyników Google. Dzięki temu codziennie Twoją stronę odwiedzać będą potencjalni klienci.

Reklama w internecie to budowanie świadomości produktu lub marki Twojej firmy. Klienci najczęściej decydują się na firmy, które pojawiają się na pierwszej stronie w wyszukiwarkach.

 

Kontakt

519 744 856