Projektowanie stron internetowych w Warszawie

Stronę internetową jest w stanie stworzyć nawet licealista, czy średnio uzdolniony gimnazjalista. Jest to możliwe, gdyż w sieci znajdują się setki kursów, poradników i tutoriali wyjaśniających krok po kroku kolejne działania niezbędne do stworzenia strony www.

Ta prostota jest oczywiście złudzeniem, co z całą pewnością mogą potwierdzić Ci, którzy zlecali takie zadanie osobom ogłaszających się na portalach aukcyjnych, czy na portalach ogłoszeniowych w Warszawie.

Zaprojektowane strony internetowe z pewnością nie przypominają profesjonalnej strony www. Ta ostatnia musi spełniać szereg ściśle określonych wytycznych. Najważniejsze z nich

– Odpowiednie zakodowanie strony

– Oddzielenie od siebie różnych języków programowania

– Zgodność z standardami W3C

– Dostosowanie strony do otwieranie na różnych urządzeniach i w różnych rozdzielczościach

– Czytelny kod (jest to szczególnie istotne w przypadku większych projektów, lub tych, które będą w przyszłości rozwijane)

 

Oczywiście poza aspektami technicznymi profesjonalne i dobrze zaprojektowane strony internetowe wyróżnia elegancki wygląd, odpowiednia kolorystyka, dostosowanie strony do indywidualnego charaktery przedsiębiorstwa (kontynuowanie aktualnej identyfikacji wizualnej) oraz przygotowanie do potrzeb osób niewidomych (około 15% internautów jest niedowidząca)

Subiektywnie, projektowanie stron internetowych w Warszawie stoi na najwyższym poziomie w Polsce. Prawdopodobnie z uwagi na dużą konkurencję na rynku.

Szczegóły dotyczące profesjonalnej strony www można poznać, tylko i wyłącznie w kontakcie z wykonawcą danego projektu.