Tworzenie stron internetowych w Radomiu

Koszta związane ze tworzeniem strony internetowej są zależne od wielkości i charakteru projektu. Bardziej zaawansowane technologicznie, innowacyjne, pomysłowe i rozbudowane projekty kosztują znacznie więcej, niż strony-wizytówki tworzone dla firm, na których jest jedynie kilka pod stron i dedykowana grafika.

W skrajnych przypadkach koszta związane ze stworzeniem i wdrożeniem wszystkich funkcjonalności sięgają dziesiątek tysięcy złotych, a prace nad budową serwisu ciągną się miesiącami.

 

Dla małych i średnich przedsiębiorstw koszta nie są szczególnie wysokie. W najtańszej wersji strona internetowa kosztuje kilkaset złotych i jeśli jest wykonana przez rzetelną osobę, jest w pełni funkcjonalna. Warto zwrócić uwagę, że są to relatywnie niskie kwoty porównując do alternatywnych form reklamy – radio, prasa, telewizja.

 

Przykładowe ceny tworzenia stron internetowych w Radomiu:

– Strona główna z czterema podstronami 500 zł

– WordPress z gotowym szablonem 400 zł

– Dedykowany system zarządzania treścią, wraz z szablonem strony 1500 zł

– Sklep internetowy 2000 zł

 

Oczywiście są to jedynie orientacyjne ceny. W każdym przypadku można spotkać tańsze i droższe rozwiązania. Wszystko zależy od charaktery projektu, stawki wykonawcy i sposobu rozliczenia.